Baner2
MÓJ MALUSZEK MA TALENT
projekt z małego miasta, miasteczka lub wsi

Głosów: 56

Kategoria
Sztuka
Miejsce realizacji
Ząbki (woj. mazowieckie)
Zgłaszający
Tatiana Szafraniec
Cel projektu
Umożliwienie rodzicom niemowląt i małych dzieci udziału w koncertach umuzykalniających od pierwszych miesięcy życia dziecka.
Opis projektu
CYKL KONCERTÓW GORDONOWSKICH
Projekt ma na celu zwiększenie dostępności dla rodziców niemowląt i małych dzieci do atrakcji dla tej grupy milusińskich odbiorców. Czy zastanawialiście się kiedyś czym byłoby życie bez muzyki i sztuki?
Współcześni rodzice są zapracowani, zabiegani, zmęczeni ciągłym staniem w korkach i kolejkach. Dlatego chcemy aby maluszki z Ząbek i okolic mogły dotrzeć na nasze sobotnie koncerty przeznaczone specjalnie dla najmłodszych i ich rodziców. Z nami spędzicie czas twórczo, rozwojowo, barwnie i zintegrujecie się z innymi rodzicami oraz dziećmi.
A to wszystko przy dźwiękach instrumentów na żywo : kontrabas, instrumenty klawiszowe, gitara, perkusjonalia, saksofon i oczywiście najważniejszy instrument czyli głos - to chcielibyśmy naprzemiennie zaoferować w czasie trwania koncertów.
Śpiewanki i piosenki oparte na teorii uczenia się muzyki prof. E. E. Gordona.
Planujemy 3 dni koncertów w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Każdego z tych dni 2 koncerty dla 40-50 osób uprzednio zapisanych w formie mailowej, czas trwania - 45 min.
Koncerty przeznaczone dla maluszków w wieku 0-5/6 lat i ich opiekunów.
Bardzo prosimy o Wasze głosy :)
Tatiana Szafraniec założycielka Lalalandii.

Thumb_filiz_anka-kopia