Baner2
Od juniora do seniora - wiejskie miejsce kreatywności
projekt z małego miasta, miasteczka lub wsi

Głosów: 411

Kategoria
Warsztaty
Miejsce realizacji
Płozy (woj. warmińsko-mazurskie)
Zgłaszający
Edyta Farjan
Cel projektu
Celem projektu jest kreatywne spędzanie wolnego czasu zarówno przez dzieci, młodzież jak i dorosłych na świetlicy wiejskiej w Płozach.
Opis projektu
Płozytywni grupa mieszkańców, którzy od niedawna działają na terenie wsi koncentrując swe działania na integracji społecznej.

Projekt : „Od juniora do seniora - wiejskie miejsce kreatywności” ma na celu kreatywne spędzanie czasu zarówno przez dzieci, młodzież jak i docelowo osoby starsze. Środki z grantu chcemy przeznaczyć na warsztaty - "małego odkrywcy" (dla maluchów), "Nie święci garnki lepią czyli z ceramiką za pan brat" (dla wszystkich), warsztaty fotograficzne, spotkania scrabblowe i mini turniej na zakończenie spotkań.

W ramach dotacji chcemy zakupić środki dydaktyczne do prowadzenia warsztatów (scrabble) oraz nagrody dla uczestników, zapewnić mini poczęstunek. Warsztaty ceramiczne i fotograficzne chcemy zakończyć wspólną wystawą z mini koncertem zaprzyjaźnionego muzyka. Wspólnie z mieszkańcami oraz prowadzącymi warsztaty chcemy stworzyć miłe miejsce do spotkań międzypokoleniowych.

Thumb_walpusz2