Baner2
Mały Alchemik
projekt z małego miasta, miasteczka lub wsi

Głosów: 685

Kategoria
Edukacja
Miejsce realizacji
Polkowice (woj. dolnośląskie)
Zgłaszający
Justyna Dąbrowska
Cel projektu
Aktywizacja dzieci w wieku od 5 lat do 10 lat.
Opis projektu
Projekt "Mały Alchemik" to aktywizacja dzieci w wieku od 5 do 10lat po przez ciekawe i praktyczne zajęcia świetlicowe prowadzone przez wyspecjalizowanych w tej dziedzinie kreatorów rozwoju specjalistów. Zajęcia w trybie weekendowym na terenie Polkowic oraz świetlic powiatu polkowickiego.
Zajęcia prowadzone przez Firmę posiadającą specjalistyczny sprzęt edukacyjny dla dzieci oraz wykwalifikowana kierunkowo kadrę ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Zajęcia Mały Alchemik dotyczą rozwoju intelektualnego dzieci po przez wprowadzenie ich w tajemniczy świat praw fizyki chemii, gdzie pokazane jest jak wygląda nauka poza książkami. Zajęcia dydaktyczne prowadzone w formie praktyki i doświadczeń przeprowadzanych przez dzieci. Termin od sierpnia do października, aktywizacja 5 świetlic dla 100 uczestników projektu (dzieci w wieku od 5 do 10 lat).
Po przez realizację Naszego projektu dzieci poznają tajemnice otaczającego nas świata i odkrywają otoczenie po przez praktyczne zajęcia edukacyjne. Chcemy być pewni Naszej emerytury? Zainwestujmy w rozwój Naszych dzieci!!!

Thumb_ma_y_alchemik3
Thumb_alchemik Thumb_ma_y_alchemik_2 Thumb_ma_y_alchemik Thumb_ma_y_alchemik4